Belka
Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 
Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Cegła ręcznie formowana

 

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, dbającą nieustannie o wysoką jakość oferty i satysfakcję naszych Klientów. Na rynku działamy od 1928 roku, w naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości cegła pełna, palona, czerwona, ręcznie formowana. Wykorzystywana jest ona do wykonywania elewacji, konstrukcji murowych ścian nośnych, piwnic i fundamentów, elementów ozdobnych w architekturze wnętrz (np. ścianki działowe, kominki itp.) oraz w architekturze ogrodowej.
Nasza cegła recznie formowana ma bardzo dobre parametry fizyczne, dzięki czemu uzyskuje się lepszy mikroklimat wewnątrz pomieszczeń. Jest w pełni ekologiczna, nie posiada żadnych domieszek, barwników i plastyfikatorów.
Do produkcji używana jest wyłącznie glina lessowa, dzięki czemu cegła jest lżejsza i cieplejsza od innych.
Nasza cegła ma również wysoki współczynnik nasiąkliwości, dlatego lepiej wchłania i wolniej oddaje wilgoć. Zapobiega to "poceniu" się ścian, przewodów wentylacyjnych i dymowych.
Produkowane przez nas cegły posiadają pełną mrozoodporność, potwierdzoną w akredytowanych przez PCA laboratoriach. Nasze wyroby nie przekraczają dopuszczalnych norm radioaktywności, elewacje nie zmieniają koloru, nie łuszczą się i są niezwykle trwałe.
Posiadamy możliwość wyprodukowania każdego kształtu i wymiaru, dostosowując się do potrzeb Klientów, co jest charakterystyczne wyłącznie dla produkcji ręcznej.

Kontakt

Telefon 508076973

 

loading...
« powrót
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat kraśnicki - powiat w południowo – zachodniej części województwa lubelskiego z siedzibą w Kraśniku. W skład powiatu wchodzą gminy: Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów, Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży, Urzędów, Wilkołaz i Zakrzówek, zajmując powierzchnię 1005,34 km kw.

Atrakcje przyrodnicze stanowią: rzeki (Bystrzyca, Sanna, Wisła i Wyżnica), rezerwaty przyrody (Natalin, Marynopole, Szczeckie Doły) oraz Kraśnicki Obszar Chronionego Krajobrazu. Do zabytków zaliczają się: drewniany kościół parafialny z 1740 r. i zespół dworsko - parkowy w Annopolu, dwór w Bliskowicach, kościół parafialny p.w. Św. Marii Magdaleny i Św. Stanisława z XVIII wieku z dzwonnicą i parkiem w Dzierzkowicach, młyn wodny w Dzierzkowicach Woli i młyn w Dzierzkowicach Rynek, zespół pałacowy Prażmowskich i Suchodolskich z murowanym spichlerzem i parkiem z XVIII wieku w Gościeradowie, kaplica Św. Trójcy zbudowana za planie trójkąta z lat 1766 – 1767 w miejscowości Stróża, dwie bożnice z XVII i XVIII wieku i szpital dla ubogich z XVIII wieku zwane obecnie dworkiem modrzewiowym w Kraśniku, zespół Dworsko – Pałacowy z XVII wieku w miejscowości Olbięcin oraz wiele zabytkowych kościołów i kapliczek.

Gospodarka powiatu oparta jest na rolnictwie (sadownictwo i owoce miękkie),  przemyśle – cegielnie i przemysł metalowy (głównym pracodawcą w powiecie jest Fabryka Łożysk Tocznych w Kraśniku), oraz turystyce.

Przez powiat przebiegają dwie drogi krajowe nr: 19 i 74 oraz droga kolejowa nr 68.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola